Şampiyon pilot

Adus Motorsport için yarışacak

Detaylı Bilgi

Faaliyet Gösterdiğimiz Tüm Alanlarda

En İyi Olmak İçin Yola Çıktık.

Hedefimiz

Türkiye Ekonomisi’ne Değer Katan
Lider Kuruluşlardan Biri Olmaktır.

28. Kalite Kongresi Nouriel Roubini Oturumu

Kutay Grup Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Hakkımızda

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda her zaman ve her anlamda en iyi olmak gayesiyle 2019 yılında kurulan Kutay Grup, hizmet verdiği sektörlerde yenilikçi, üretim ve çözüm odaklı bakış açısıyla ilerlemeyi ve yaptığı yatırımlarla Türkiye Ekonomisi’ne değer katan kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Kutay Grup, insan kaynağı, çalışkanlığı, akılcı ve kararlı yaklaşımlarıyla, kaliteli hizmet önceliğiyle otomotiv, finans ve endüstriyel mimari tasarım alanlarında faaliyet göstermektedir.

Faaliyet Alanlarımız

Misyonumuz

Müşterilerimizin kaliteli hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak profesyonel çözümler sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Merkezinde üstün hizmet anlayışı olan, müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de “lider grup” konumuna erişmek ve aynı zamanda bir dünya oyuncusu olmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

01

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerinin ihtiyaçlarını öngörü ve analiz temeliyle yenilikçi bir bakış açısıyla değerlendiren Kutay Grup, faaliyetlerinde en iyi hizmet kalitesi ve çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

02

MEMLEKET İÇİN ÇALIŞMAK

Kutay Grup, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş değerleri ışığında, öz değerlerine sahip çıkarak ve etik ilkelere bağlı kalarak; ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişiminde pay sahibi olmak için çalışmaktadır.

03

ETİK İLKELER

Dürüstlük, adalet ve cinsiyet eşitliğine büyük önem veren Kutay Grup, aynı zamanda iş etiği ilkelerine saygılı, eşitlikçi ve şeffaf bir felsefe ile çalışan memnuniyetini sağlamaktadır.

04

İNSAN KAYNAĞI POLİTİKASI

Kutay Grup olarak, iyi eğitim almış, katma değer yaratmanın önemine vâkıf profesyoneller ile çalışma gayretinin yanı sıra; genç dimağların alanlarında üstün vasıflarla yetişmesi için çalışmaktayız.

Tüm grup şirketlerimizde insan kaynağı yatırımımızı ülkemize en ileri düzeyde eğitimli profesyoneller kazandırmak hedefi doğrultusunda gerçekleştirmekte; üretkenliği ve yaratıcılığı desteklemekteyiz.

05

SOSYAL SORUMLULUK

İş yaşamında özellikle kadınların çalışma standartlarının yükseltilmesi için çaba göstermekle birlikte, faaliyet alanlarımızda geleceğin profesyonelleri olacak gençlerimizin sosyal ve entellektüel gelişimlerine destek vermekteyiz.

Grup Şirketlerimiz

Bizden Haberler

ADUS MOTORSPORT E-CHALLENGE İLE YARIŞ HEYECANINI EVİNİZE GETİRECEK

Adus Motorsport, E-Challenge ile motor sporları tutkunlarının özlediği heyecanı evlerinde yaşamasını sağlayacak. Red Bull sporcusu Yağız Avcı’nın takım direktörü ve pilot olarak start alacağı yarışta Adus Motorsport Takımı adına Kaan Sarpkaya, Billur Hasbay, Buğra Can Kılıç ve Evrim Onat, sosyal medyanın önde gelen isimlerinden Anıl Tetik, Cem Karakuş, Onur Ziya Demir, Sinan Koç ve Burak Ertem’e karşı mücadele edecek.

Devamı

Araca özel servis

Birden fazla iş kolundaki yatırımlarıyla Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Kutay Grup'un otomotiv şirketlerine gerçekleştirdiği 11 milyon liralık yatırımın bir parçası olan Adus Otomotiv hizmete girdi.

Devamı

Şampiyon pilot Adus Motorsport için yarışacak

Türkiye’nin en başarılı ralli pilotlarından Red Bull sporcusu Yağız Avcı’nın yeni takımı Adus Motorsport oldu. Geçtiğimiz sezon ralliye kısa bir ara veren 5 kez Türkiye Ralli Şampiyonu olan Yağız Avcı, 2020 sezonunda Adus Motorsport takımının hem direktörü hem de pilotu olarak görev yapacak.

Devamı

Kutay Grup, 28. Kalite Kongresi’nin Sponsoru Oldu!

Kutay Grup, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından 28.’si gerçekleştirilen Kalite Kongresi’nin Nouirel Roubini'nin katılımıyla gerçekleşen oturumunun ana sponsoru oldu.

Devamı